خانه - لپ تاپ Laptop - راهنمای خرید لپ تاپ - قیمت و مشخصات لپ تاپ های لتتیوت دل ( Latitudes Dell ) سری ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰ ، ۷۰۰۰

قیمت و مشخصات لپ تاپ های لتتیوت دل ( Latitudes Dell ) سری ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰ ، ۷۰۰۰

قیمت و مشخصات لپ تاپ های لتتیوت دل ( Latitudes Dell ) سری ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰ ، ۷۰۰۰

قیمت و مشخصات لپ تاپ های لتتیوت دل ( Latitudes Dell ) سری 3000 ، 5000 ، 7000 (مدل 7440)
قیمت و مشخصات لپ تاپ های لتتیوت دل ( Latitudes Dell ) سری ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰ ، ۷۰۰۰ (مدل ۷۴۴۰)

 

شرکت Dell سری جدید لپ تاپ های لتتیوت خود را معرفی کرد .
این لپ تاپ ها در سه دسته بندی سری ۷۰۰۰ برای لپ تاپ های قدرتمند و گران قیمت ،  سری ۵۰۰۰ برای لپ تاپ های با امکانات و قیمت متوسط  و سری ۳۰۰۰ برای لپ تاپ های ارزان قیمت به بازار عرضه خواهند شد . در هر سری مجموعه متنوعی از لپ تاپ ها وجود دارد که لپ تاپ هایی با قابلیت صفحه نمایش لمسی در هر سری وجود خواهند داشت .

پایه قیمت لپ تاپ های سری ۷۰۰۰ لتتیوت دل از ۱٫۰۵۰ دلار ( بعد از ورود به ایران تقریبا ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ) آغاز می شود . در ایتدا دل دو مدل ارائه می کند :  لتتیوت ۱۲ اینچی سری ۷۰۰۰ ( E7240 ) در ابعاد  ۱۲٫۲ * ۸٫۳ * ۰٫۷۹ اینچ و وزن ۱۳۵۶ گرم  و لتتیوت ۱۴ اینچی سری ۷۰۰۰ ( E7440 ) – تصویر بالا – که دارای صفحه نمایش ۱۴ اینچی در ابعاد ۱۳٫۲* ۹٫۱* ۰٫۸ اینچ و وزن ۱۶۳۲ گرمی است . همچنین صفحه نمایش های ۱۳۶۶* ۷۶۸ اینچی یا ۱۰۸۰p برای این سری در دسترس خواهند بود .

لپ تاپ های جدید دل از یک شاسی متشکل از سه فلز  و صفحه نمایش Corning Gorilla NB T برخوردار بوده و تست MIL-STD 810G را برای مقاومت در برابر حرارت و ضربه را پشت سر گذاشته است . درب لپ تاپ از فیبر کربن است ( شبیه درب XPS 12 ) که در عین حال که لمس آن راحت بنظر می رسد بسیار مقاوم است . گزینه های امنیتی بکار رفته در سری جدید لپ تاپ های لتتیوت Dell شامل گواهینامه FIPS 140-2 برای رمزگزاری دیسک ، vPro  اینتل و فناوری حفاظت از هویت با NFC  است بنابراین شما می توانید با یک تلفن مجهز به NFC  یا کارت به سیستم لاگین شوید یا از فروشگاه ها بصورت آنلاین خرید کنید .

لپ تاپ های سری ۵۰۰۰ و ۳۰۰۰ لتتیوت دل مجهز به نسل چهارم پردازنده های اینتل و صفحه نمایش NBT Corning Gorilla   و SSD خواهند بود .

همچنین Dell دو مدل در سری ۳۰۰۰ لپ تاپ های لتتیوت معرفی کرده است ، مدل ۱۴ اینچی لتتیوت ۳۰۰۰ ( ۳۴۴۰ )  و مدل ۱۵ اینچی لتتیوت ( ۳۵۴۰ ) که دارای پردازنده هایی از نوع اینتل  Core i3-4010U و Core i5-4300U ، تا ۸ گیگابایت رم ، کارت گرافیک Intel HD 4400  یا AMD Radeon HD 8850M GPU خواهند بود . مدل ۱۴ اینچی لتتیوت ۳۰۰۰ در دو مدل متفاوت با صفحه نمایش  ۱۳۶۶* ۷۶۸ یا ۱۶۰۰* ۹۰۰ عرضه خواهد شد و مدل ۱۵ اینچی با صفحه نمایش ۱۰۸۰p وارد بازار می شود .

قیمت و مشخصات لپ تاپ های لتتیوت دل ( Latitudes Dell ) سری 3000 ، 5000 ، 7000 (مدل 3540)
قیمت و مشخصات لپ تاپ های لتتیوت دل ( Latitudes Dell ) سری ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰ ، ۷۰۰۰ (مدل ۳۵۴۰)

 

با یک باتری ۴ سلولی و صفحه نمایش معمولی (غیر لمسی)  لتتیوت ۱۵ دارای ابعاد ۱۴٫۸* ۱۰٫۲*۰٫۹۹ اینچ  ۲۱۷۷ گرم  وزن دارد اما با اضافه شدن یک صفحه نمایش لمسی و باطری ۶ سلولی ارتفاع آن به ۱٫۳۳ اینچ و وزن آن به ۲۳۱۳ گرم افزایش می یابد .

همچنین مدل ۱۴ اینچی لتتیوت ۳۰۰۰ در ابعاد ۱۳٫۶* ۹٫۶۵* ۰٫۹۸ و وزن ۱۹۵۰ گرم با باتری ۴ سلولی و صفحه نمایش معمولی (غیر لمسی)  وارد بازار می شود د حالی که با صفحه نمایش لمسی و باتری ۶ سلولی ارتفاع آن ۱٫۳ اینچ و وزن آن ۲۰۸۶ گرم خواهد بود .

پایه قیمت سری ۳۰۰۰ از ۶۰۰ دلار ( حدودا ۱ میلیون و نهصد هزار تومان ) آغاز می شود اما هنوز قیمتی برای سری ۵۰۰۰ در نظر گرفته نشده است .

همچنین ببینید

بررسی کامل قیمت و مشخصات گلکسی اس ۵ سامسونگ Samsung Galaxy S5 Verizon

بررسی کامل قیمت و مشخصات گلکسی اس ۵ سامسونگ  Samsung Galaxy S5 آخرین قیمت » …

دیدگاهتان را بنویسید